Arvutitehnika bakalaureuseõppekava, arvutitehnika magistriõppekava, arvutitehnika ja robootika magistriõpekava kaitsmiste ajakava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time schdule for thesis defenses of Computer Engineering (BSc, MSc) and Robotics and Computer Engineering (MSc) curricula |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
asukoht/location: |
Physicum-A106 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
zoom: |
https://ut-ee.zoom.us/j/94875561625?pwd=U2thQjV5Q0x3OVlYL0cvWENaOEZodz09 |
|
|
|
ID: |
948 7556 1625 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pwd: |
atrce |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03.06.2024 |
|
Vahemikus 08:00-09:00 on võimalik oma ettekandeid testida, kontrollida ja vajadusel lokaalsesse arvutisse valmis seada |
|
|
Between 08:00AM and 09:00AM it is possible to test, check and, if necessary, install your presentations on a local computer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nimi/Name |
Aeg/Time |
Kraad/Degree |
Pealkiri/Title |
Lisad |
Juhendaja(d)/Supervisor(s) |
Retsensent/Reviewer |
|
|
09:00 |
|
Kaitsmispäeva sissejuhatus/Introduction to the defences |
|
Knuth |
Helekivi |
09:15 |
BSc |
Avaldamispiirang kuni 20.05.2029: USB-C laadimisvõimekusega akuhaldussüsteemi loomine Krattworks ISR Ghost Dragon 1.6 mehitamata õhusõiduki jaoks |
|
Jaanus Kalde |
Mihkel Pajusalu |
Marcus-Oliver |
Jaaniste |
09:45 |
BSc |
LoRa’l põhinev kaugjuhtimis- ja kontrollisüsteem taimekasvatuses |
Lisad |
Jaanus Kalde, Heiki Kasemägi |
Mihkel Pajusalu |
Kert |
Karsna |
10:15 |
BSc |
Battle for Success – hübriid-ajaveetmise ja strateegia mobiilimäng |
Lisad |
Daniel Nael |
Mark Muhhin |
Johannes Voldemar |
Langsepp |
10:45 |
BSc |
Pikseon – Procedural Dungeon Crawler |
Lisad |
Daniel Nael |
Karl-Erik Saks |
Markus |
Marandi |
11:15 |
BSc |
Machine Learning Framework for Classification of Potential Hereditary Cancers |
Lisad |
Villem Pata |
Barbara Gravel |
Nikita |
Naumov |
11:45 |
BSc |
Visualizing the Actual Job Resource Consumption in HPC Clusters |
Lisad |
Sander Kuusemets |
Artjom Lind |
Lõuna/Lunch |
|
12:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Argo |
Aljand |
13:15 |
BSc |
Avaldamispiirang kuni 20.05.2027: Mikroskoobi klaaside puhastamise roboti disainimine ja konstrueerimine |
|
Tõnis Laasfeld |
Sandra Schumann |
Kaarel |
Kõomägi |
13:45 |
BSc |
Peltier’ elemendi juhtimine alalisvoolumootori draiveriga |
Lisad |
Andres Punning |
Alvo Aabloo |
Joel |
Jaemaa |
14:15 |
BSc |
E-paberil korduvkasutatava #(hashtag) sildi loomine |
Lisad |
Mariana Kukk, Alvo Aabloo |
Andres Punning |
Triinu |
Tollimägi |
14:45 |
BSc |
Arvutitehnika praktikumivahendite kasutamine arvutitehnika turunduses |
|
Mariana Kukk, Heiki Kasemägi |
Andres Vaher |
Tormi |
Teedemaa |
15:15 |
BSc |
Raspberry Pi 5 testimine ja õppematerjalide uuendamine |
Lisad |
Alo Peets |
Renno Raudmäe |
Komisjoni koosolek/Committee session |
15:45 |
Kinnine/Closed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04.06.2024 |
|
Vahemikus 08:00-09:00 on võimalik oma ettekandeid testida, kontrollida ja vajadusel lokaalsesse arvutisse valmis seada |
|
|
Between 08:00AM and 09:00AM it is possible to test, check and, if necessary, install your presentations on a local computer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nimi/Name |
Aeg/Time |
Kraad/Degree |
Pealkiri/Title |
Lisad |
Juhendaja(d)/Supervisor(s) |
Retsensent/Reviewer |
|
|
09:00 |
|
Kaitsmispäeva sissejuhatus/Introduction to the defences |
|
Uku |
Ilves |
09:15 |
BSc |
Towards Large-Scale Automated Mission Planning for Robotic Lunar Operations - Early Prototyping |
Lisad |
Rando Avarmaa, Quazi Saimoon Islam, Hans Teras |
Robert Valner |
Sven-Ervin |
Paap |
09:45 |
BSc |
ROS2 draiver õpperobotile Robotont |
Lisad |
Veiko Vunder |
Rando Avarmaa |
Kristjan Madis |
Kask |
10:15 |
BSc |
Käe mehaanika disain sotsiaalsele humanoidrobotile SemuBot |
Lisad |
Karl Kruusamäe |
Marten Madissoo |
Kaur |
Kullamäe |
10:45 |
BSc |
Elektroonikalahendus ja püsivara robotkäe juhtimiseks sotsiaalsel humanoidrobotil SemuBot |
|
Karl Kruusamäe |
Tarvi Tepandi |
Artur |
Eksi |
11:15 |
BSc |
Development of a Prototype Flight Computer for Kuupkulgur |
Lisad |
Tarvi Tepandi, Ric Dengel |
Veiko Vunder |
Andres |
Sakk |
11:45 |
BSc |
Avatud robotplatvormi Robotont 3 kasutajaliidese väljatöötamine |
Lisad |
Veiko Vunder |
Tarvi Tepandi |
Lõuna/Lunch |
|
12:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leonid |
Tšigrinski |
13:15 |
BSc |
Õpperoboti Robotont püsivara arhitektuuri uuendamine |
Lisad |
Veiko Vunder |
Joosep Kivastik |
Robert |
Valge |
13:45 |
BSc |
Toitepinge ja tarbevoolu monitoorimine ning toitehalduse püsivara loomine õpperobotil Robotont |
Lisad |
Veiko Vunder |
Sten Salumets |
Raimo |
Köidam |
14:15 |
BSc |
Valguslahenduse tarkvara väljatöötamine õpperobotile Robotont |
Lisad |
Veiko Vunder |
Sten Salumets |
Karl Sander |
Vinkel |
14:45 |
BSc |
Laadimisjaama ja transportkesta väljatöötamine õpperobotile Robotont |
Lisad |
Veiko Vunder, Renno Raudmäe |
Tormi Lillerand |
Märten Josh |
Peedimaa |
15:15 |
BSc |
Rhea: An Open-Source Table Tennis Ball Launcher Robot for Multiball Training |
Lisad |
Eva Mõtshärg, Meelis Pihlap |
Kaspars Laizans |
Komisjoni koosolek/Committee session |
15:45 |
Kinnine/Closed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
05.06.2024 |
|
Vahemikus 08:00-09:00 on võimalik oma ettekandeid testida, kontrollida ja vajadusel lokaalsesse arvutisse valmis seada |
|
|
Between 08:00AM and 09:00AM it is possible to test, check and, if necessary, install your presentations on a local computer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nimi/Name |
Aeg/Time |
Tüüp/Type |
Pealkiri/Title |
Lisad |
Juhendaja(d)/Supervisor(s) |
Retsensent/Reviewer |
|
|
09:00 |
|
Kaitsmispäeva sissejuhatus/Introduction to the defences |
|
Naghma Afreen |
- |
09:15 |
MSc |
Optimal Agent Positioning for Dynamic Event Monitoring and Analysis |
|
Aditya Savio Paul |
A G M Zaman |
Lilou |
Gras |
09:50 |
MSc |
Exploring Smartphone-Based Reinforcement Learning Control for Educational Robotics: Implementation on OpenBot |
Appendix |
Naveed Muhammad |
Ardi Tampuu |
Ali |
Maharramov |
10:25 |
MSc |
Asymmetric Deep Multi-Task Learning |
Appendix |
Tambet Matiisen |
Ardi Tampuu |
Anish |
Shrestha |
11:00 |
MSc |
Physical A*: Graph-Based Search Algorithm for Robot Navigation On-the-Go |
Appendix |
Tambet Matiisen |
Karl Kruusmäe |
Robert |
Allik |
11:35 |
MSc |
Validation of NoMaD as a Global Planner for Mobile Robots |
Appendix |
Arun Kumar Singh, Karl Kruusamäe |
Tambet Matiisen |
Lõuna/Lunch |
|
12:10 |
MSc |
|
|
|
|
Melis |
Dogan |
13:10 |
MSc |
Integration of a High Speed Communications System into ESTCube-2 |
Appendix |
Kristo Allaje, Viljo Allik, Tõnis Eenmäe |
Erik Amor |
Aleksandrs |
Kozjutinskis |
13:45 |
MSc |
Multi-Vehicle Path Planning Using Shared Data |
Appendix |
Kallol Roy |
Roshni Chakraborty |
Komisjoni koosolek/Committee session |
14:20 |
Kinnine/Closed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viimati muudetud/Last changed: |
Sun Jun 2 14:51:30 EEST 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|